Konkurs „Chopin w słowach i obrazach

Dyrektor i pracownicy Muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego w Romanowie serdecznie zapraszają uczniów szkół gimnazjalnych do wzięcia udziału w konkursie „Chopin w słowach i obrazach” organizowanego przez Muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego w Romanowie we współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Kultury w Lublinie.
Celem konkursu jest m. in. zainteresowanie młodzieży gimnazjalnej życiem i twórczością Fryderyka Chopina oraz pozaliterackimi zainteresowaniami Józefa Ignacego Kraszewskiego, wśród których ważne miejsce zajmowała też muzyka.
Konkurs organizowany jest pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego Sławomira Sosnowskiego i Starosty Bialskiego Mariusza Filipiuka.

Poniżej zamieszczamy regulamin konkursu oraz krzyżówkę.

Załącznik nr 3 (1)

zał 1 i 2 Pytania konkursowe